Állásajánlatok

Értékesítési munkatárs (Mobil marketing megoldások)

Innovatív mobil marketing szolgáltatásokat kínáló hazai startup vállalkozás, budapesti székhellyel főállású munkatársat keres az alábbiakban részletezettek szerint

Pozíció megnevezése:
ÉRTÉKESÍTÉSI MUNKATÁRS

Feladatok:
• A cég által nyújtott mobil marketing szolgáltatások értékesítése nagyobb részben a kis és középvállalati szegmensben,
• Potenciális ügyfelek felkutatása és megkeresése,
• Kapcsolattartás meglévő ügyfelekkel,
• Ügyféllátogatások szervezése és részvétel,
• Szakmai tanácsadás,
• A cég képviselete,
• Munkavégzés helye: Budapest

Követelmények:
• Felsőfokú kereskedelem/marketing végzettség,
• Mobil marketing megoldások értékesítésében szerzett tapasztalat előny,
• Informatika, okostelefonok és új távközlési technológiák iránti érdeklődés és érzék kiemelt előny,
• Tárgyalási szintű (írásban/szóban) angol nyelvtudás,
• Számítógépes ismeretek (MS Office)
• Kiváló tárgyalási készség,
• Határozottság, önállóság
• Jogosítvány, saját gépjármű

Juttatások:
• Stabil háttér, hosszú távú együttműködés,
• Szakmai fejlődési lehetőség,
• Versenyképes jövedelem,

Jelentkezéseket az office@bconhunt.com email címre várjuk.